Місцеві новини • 27-12-11 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
У 2004-му 112 ківерчан зробили спробу "ПІДНЯТИ" КІВЕРЦІ. Розробили Стратегічний план розвитку міста, який представляємо вашій увазі (+ ДОКУМЕНТ)
На одну із зустрічей громадської організації «Ківерцівщина» Леонтій Семенюк (попередник Жгутова) приніс два об’ємних, гарно оформлених й підшитих, документи про Ківерці. В одному - опис міста, різноманітні статистичні дані й т.п. В іншому – перелік конкретних завдань, які потрібно зробити, щоб місто стало кращим.Оскільки готувались вони у 2004 році, то вже становлять й певну історичну цінність, хоча є надія, що щось корисне знайдуть для себе ті, хто продовжить почате.
Як-не-як, а 112 ківерчан, котрі брали участь в його розробці таки варті уваги :) Хоча, як бачу наразі – з того всього, на жаль, для усіх нас, вийшов «пшик». А могло ж й спрацювати…
Що ж, спасибі депутату за дарунок. Завантажуйте, читайте і якщо матимете бажання – коментуйте.
- ЗАВАНТАЖИТИ "Стратегічний план сталого розвитку міста Ківерці" (~1 Мб)
- ЗАВАНТАЖИТИ "Звіт про стан міста Ківерці" (~9 Мб)
Щоб вас заохотити його переглянути, зауважу, що там є інша карта Ківерець та досить хороша історична довідка про місто, розписані бюджети (здається) за 2001-2003 роки – загалом для учнів та студентів готові реферати про рідне місто :) І ще багато чого цікавого…
Володимир Дужич
27.12.2011 р.
P.S. 2004 рік. Опитування: «Готовність мешканців міста Ківерці особисто брати участь у вирішенні місцевих проблем: ТАК – 68%, НІ – 32%». Файно! Але діло далі намірів не пішло. Невже відповідь у графіку (на фото)?
І цікаво, чи змінились за ці 7-8 років ківерчани?
Витяг із «Стратегії»:
"Вашій увазі пропонується Стратегія Сталого Розвитку міста Ківерці Волинської області, яка є першим етапом створення системи заходів, спрямованих на сталий розвиток з перспективою на найближчі десять років. Цей документ визначає найважливіші цілі і завдання, виконання яких сприятиме покращенню умов життя ківерчан. Його реалізація перетворить наше місто Ківерці в місто європейського зразка з розвиненою інфраструктурою, гостинними жителями, гарним навколишнім середовищем, безпечне і сучасне. Основною метою стратегії є забезпечення високого рівня життя місцевої громади..."
ТАК У 2004-му БАЧИЛИ МАЙБУТНЄ КІВЕРЕЦЬ
(можете порівняти з сучасністю, 7-8 років пройшло)
Ківерці – місто обласного підпорядкування. Розвинуте лісове господарство, залізничний транспорт, харчова, сільськогосподарська та деревообробна промисловість забезпечують достатній рівень розвитку соціальної сфери та збереження екологічної ситуації.
Економіка міста орієнтується на переробку, а не вивезення сировини. На підприємствах впроваджені енергозберігаючі технології. Відроджені престижні підприємства міста (“Спецлісмаш”, ЛЧЗ, Консервний завод, Механічний завод, ВАТ “Ківерці ДОК”), ведеться будівництво житла за сучасними стандартами.
Відбувається розширення сфер послуг, розвинуті економічні зв’язки з близьким і дальнім зарубіжжям, побудований готель, санаторії, діє дитяче кафе. Рівень оплати праці – не нижче розвинутих Європейських країн.
Заклади освіти, культури, охорони здоров`я, соціального забезпечення працюють на рівні Європейських стандартів. Зокрема, сучасно обладнані нові школи, колегії, ліцеї, гімназії, філіали ВУЗів, які надають освіту високого рівня, реконструйовані дитячі садки N1 і N2; забезпечений змістовний відпочинок молоді, діють культурні центри (оперний театр, філармонія, кінотеатр, ляльковий театр, творчі студії при будинках культури, музей), басейн, спортивний комплекс для усіх бажаючих, діє санаторно-курортний заклад; високий рівень розвитку медицини, медичний центр обладнаний сучасною технікою, безкоштовне страхове медичне обслуговування; Медичне училище розвинуте до рівня інституту.
Збережена самобутня культура при наявності культурних зв’язків з іншими територіями та народами.
Високий рівень пенсійного забезпечення та інших соціальних гарантій, створений притулок для одиноких людей та інвалідів, центр соціального обслуговування пенсіонерів
На всіх підприємствах впроваджене безвідходне виробництво, утилізація відходів, природні ресурси використовуються раціонально.
Довкола міста створені заповідні зони (Національний парк), відновлене озеро, ліси чисті. Місто чисте, зелене і охайне, приведений в порядок міський парк, квітучі газони, алеї та сквери – у всіх частинах міста, регулярно проводяться конкурси на кращу садибу із відповідною системою преміювання та заохочення. Побудований пам’ятник Т.Г.Шевченку і навколо нього гарний сквер. Всі дороги міста мають тверде та якісне асфальтоване покриття, чисті, широкі, з тротуарами для пішоходів, місто має власну дорожню службу.
Громадськість регулярно отримує інформацію про реальний стан екології міста. Будинки і прибудинкові території в належному технічному та естетичному стані, декоративно озеленені. Всі частини міста мають гарне освітлення вулиць, належний рівень водопостачання та водовідведення, газопостачання. Впорядкована площа біля універмагу, ринку. Створені місця для відпочинку на вулицях – дитячі майданчики, лавочки, альтанки. Побудована тролейбусна лінія, яка з`єднує Ківерці з Луцьком. Індивідуальна забудова міста переважає багатоповерхову, освоюються нові території. Населення залучене до благоустрою міста.
Думка мешканців громади максимально широко враховується при підготовці проектів рішень місцевої влади. Важливі питання обов’язково виносяться на громадські слухання. Процес прийняття рішень міською владою є прозорим. Для інформування громадян про справи міста використовуються преса (міська газета “Часопис”), радіо, кабельне телебачення, щомісячні бюлетені, спеціальні інформаційні стенди, створені нові інформаційні організації. Об`єднання громадян розвинутими є настільки, що спроможних впливати на місцеву владу для реалізації громадських ініціатив. Для виявлення думки мешканців проводяться збори громади, вуличних і будинкових комітетів.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
27/12/11
Витяг із "Стратегії" : - реконструйовані дитячі садки N1 і N2; забезпечений змістовний відпочинок молоді, діють культурні центри (оперний театр, філармонія, кінотеатр, ляльковий театр, творчі студії при будинках культури, музей).........
Напевно пан Семенюк неадекватний тоді був, бо так мудро реконструйовав дитячий садок №2, що треба дійсно повчитися в нього. Продаж підприємцю - мудра реконструкція. То тепер всі батьки, чиї діти неотримали місця в садочку, хай ведуть до нього в квартиру, яка знаходиться в "реконструйованому садочку №2" Напевно, я думаю, буде СПРАВЕДЛИВО???
А кінотеатр, теж реконстуйований підприємцем, і теж за часів "правління" Семенюка. Ну а решту питань просто - сон.
Тетяна
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.