7/06/11
Розумна людина придумала такі фестивалі. Перш за все хотілося б подякувати усім учасникам свята та організаторам спортивної частини. Але тут виплили проблеми з іншого боку... Списати падіння гілки дуба на музику - це треба мати і знання фізики, і почуття гумору. У ВІДКРИТОМУ просторі, акустичні системи НАПРЯМЛЕНОЇ дії, що дають сигнал у протилежному напрямі, ізольовані від дуба капітальною будовою... Висувайте автора на Нобелівську премію - акустичний лісоповал. Професія лісоруба відійде в архів. Робимо дискотеку на поляні і за годину гектар лісу лежить. Це, так би мовити, в теорії. На практиці - не виходить...
Відповідь проста як сто пудів диму. В місті за ЛІСОВИМИ деревами слід доглядати систематично, або заради безпеки жителів позбутися. А на їх місце посадити декоративні породи. Пройдіть понад Меморіалом і побачите, що кількість сухих гілок на дубах достатня, щоб на наступному Дні Перемоги виник політичний скандал. Що роблять на території стадіону дуби не зрозуміло нікому, але безпеки ні учасникам, ні болільникам вони не добавляють.
Як фізик до НАУКОВОГО (?) пояснення явища додам, що автори не врахували сили Коріоліса, тиску світла, магнітної бурі на Сонці та фази Місяця, турбулентності руху повітря. А може краще давайте доглядати за деревами?
Кушнір Олександр 12/06/11
Прочитавши матеріал можна зробити висновок, щодо випадку з падінням гілки з дуба , то від нещасних випадків ніхто не застрахований.
Про бійку на стадіоні під час футболу, то тут просто потрібно читати нормативні документи як і організаторам так і учасникам заходу:
Виконком Федерації футболу України затвердив зміни до Дисциплінарних правилах ФФУ.
1. Клуб-господар несе відповідальність за забезпечення громадського порядку, безпеки та загальноприйнятих правил поведінки вболівальників до, під час і після матчу на стадіоні та прилеглій до нього території, яка вказана в паспорті стадіону.
2. Клуб гостей несе відповідальність за неналежну поведінку своїх уболівальників.
3. Відповідальність згідно пунктів 1 і 2 цієї статті також поширюється на матчі, які проходять на нейтральному полі, особливо в контексті фінальних змагань.
4. До клубів, уболівальники яких демонструють неналежну поведінку на стадіоні та прилеглій до нього території застосовуються дисциплінарні санкції у випадках:
4.1. Грубих, неправомірних або масових дій вболівальників, які порушують загальноприйняті правила поведінки на стадіоні або прилеглій до нього території до, під час і після матчу (ініціація бійок, бійки, пересування вболівальників між секторами);
4.2. Умисне знищення або пошкодження майна та обладнання стадіону і прилеглої до нього території до, під час і після проведення матчу (будівель, споруд, автотранспортних засобів, індивідуальних місць для глядачів, іншого майна стадіону);
4.3. Використання вболівальниками піротехнічних пристроїв та інших вогненебезпечних предметів до, під час і після проведення матчу (бенгальські вогні, петарди, фаєри, димові пристрої, спалювання паперу, здійснення пострілів піротехнічними пристроями);
4.4. Кидання на футбольне поле і в ігрову зону стадіону будь-яких предметів або піротехнічних пристроїв до, під час і після проведення матчу (пляшки, банки, запальнички, паперові стрічки, монети);
4.5. Скандування образливого, расистського, антисемітського, дискримінаційного характеру або демонстрація плакатів, банерів, прапорів, штандартів і інших носіїв, які зачіпають честь і гідність арбітрів, команди суперника, уболівальників команди суперника, офіційних осіб та інших осіб до, під час і після проведення матчу.
Слід зазначити, що приблизно в 10 разів зросли розміри грошових штрафів за вказані порушення.
Так, наприклад, неналежна поведінка вболівальників клубу першої ліги може обійтися йому від 2 до 250 тисяч гривень.
Це повинні знати фахівці, тим більше, що команда приймає участь не лише в районних змаганнях, а на теренах області. Тим більше Україна готується приймати ЄВРО-2012. Народ грайте у футбол, хочете продемонструвати свою майстерність у єдиноборствах є інші види спорту.
Щодо суддівства : тут також багото моментів, не знаю чи хтось звертався із офіційними протестами у письмовій формі до Головного судді, як це робиться у всіх видах спорту, бо усні зауваження- це так коливання повітря, на зразок він казав, чи не зробив.
Знаю, що мої колеги були суддями на метанні колоди, там все відкрито, кинув і маєш результат, та підходили з претензіями представники м.Ківерці та й що є лінія, є учасник і відповідно результат.
Підказка: звертайтесь відразу, коли стався інциндент в письмовій формі, а ще краще коли є відео докази до головного судді, якщо ні то до оргкомітету заходу, принаймі ви зробите все що від вас залежить як від представника команди.
Юрій Тананайський 13/07/11
Кiверцi завжди першi???? А не краще було б дiйсно пiдготуватися належним чином....Сiльськi команди без будь яких умов (на що кiверчанам грiх жалiтися) показують набагато кращi результати...А ви,маючи все перемагаете просто тому , що ви - кiверчане.... Ось i все!!!! Так думае весь район, але тiльки не Кiверцi...просто важко в цьому зiзнатися...
Елена 13/07/11
Для Елена
Чому Вас так так вразило, що команда Ківерець перша? По-перше, в місті живе четверта частина усього населення району. Четверта, а команд виставляється 27. Якби виставити одну команду від 5 сільрад, то питання першості було б дуже спірним. І це всі розуміють.
По-друге, проведення фестивалю має зовсім іншу мету. Необхідно залучити до занять спортом (чи хоча б фізкультурою) чим більше людей, заняття спортом повинно стати просто престижним. Фестиваль дає змогу показати себе, побачити інших, познайомитися особисто з зацікавленими людьми, дає поштовх для подальшого вдосконалення. А умови...
Ну які треба специфічні умови для метання колоди чи м’ячика? Витоки армреслінгу і дартсу слід шукати в пивних пабах Англії. В якому селі, скажіть, немає місця, щоб почати піднімати гирю? А перетягування канату - це здавна самий "інтелектуальний" вид спорту і, повірте, умов вимагає мінімальних.
Трохи виділимо ритмічну гімнастику...За Ківерці виступають на таких фестивалях учасники зразкових дитячих танцювальних колективів "Мрія" чи "Мегаденс" (понад 150 дітей), які в свої 16 років вже років з 10 займаються хореографією під керівництвом ПРОФЕСІЙНИХ педагогів. У них за плечима досвід виступів на обласних, республіканських змаганнях, поїздки за кордон. До таких фестивалів вони готують програму, починаючи з Нового Року. Повірте, що один підбір музики займає біля місяця. І тут вам, дійсно, конкурувати важко.
Керівники цих дитячих колективів - відкриті і щирі люди. Вони будуть раді зустрічі з небайдужими людьми, щось Вам порадять і обов’язково підтримають.
Займайтеся улюбленою справою заради себе, своїх друзів, а не місця чи грамоти на районному фестивалі.
Кушнір Олександр