Громада • Конфлікти | 22.11.14 р. |
БІЗНЕС ТЕЖ ПОВИНЕН БУТИ ЧЕСНИМ,
СПРАВЕДЛИВИМ та, певною мірою, ПРОЗОРИМ!
А У "КАЛАМУТНІЙ ВОДІ", САМІ ЗНАЄТЕ…
З підприємців на ринку беруть по 28,50 грн, міськраді платять
лише 60 коп, а решта куди йде?!
Відео з 45-ої сесії Ківерцівської міської ради від 21.11.14р.
Перегляди: Today_and_all_counter
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
22/11/14
Власність територіальної громади
Власністю територіальної громади є все майно в межах окремої адміністративної одиниці — села, селища, міста (без районного поділу), району в місті з районним поділом (як, наприклад, Київ) , яке було на ній станом на 27.10.1990 року — день вступу в законну силу Закону Української РСР від 24 жовтня 1990 року N 404-XIІ про зупинення загальнонародної (державної) власності до вступу в законну силу нової Конституції 1996 року.
У Господарському кодексі зазначено у ст. 56, що суб’єкт господарювання може бути утворений за рішенням власника або уповноваженого ним органу. Власник – територіальна громада згідно з вимогами Цивільного кодексу юридичну особу – орган місцевого самоврядування не створював взагалі. У ст. 78 підтверджено, що орган, до сфери управління якого входить комунальне підприємство, є представником власника – відповідної територіальної громади.
Залишається дуже активно шукати орган місцевого самоврядування, який створений територіальною громадою в якості засновника, а не фізичною особою чи групою фізичних осіб.
Власність територіальної громади — це земля, ліс, природні ресурси, комунальне майно, місцевий бюджет, а також утворені територіальною громадою комунальні підприємства та у законний спосіб утворені всі місцеві органи влади, а саме: прокуратура, міліція, суд, державна виконавча служба , пенсійний фонд , податковий орган, які відповідно до ст.6 Європейської Хартії місцевого самоврядування та ст. 142 Конституції України, є відповідними адміністративними структурами територіальної громади, що забезпечуються нею ресурсами для виконання своїх завдань.
Територіальна громада як власник землі має право на розподіл землі поміж жителями-членами громади, право на визначення, кому і на який час надавати її в оренду, має право отримувати гідну плату за використання своєї землі. Як власник, має право припиняти взаємовідносини із будь-яким орендарем.
Право комунальної власності територіальної громади захищаються законом на рівні інших суб’єктів. Об’єкти права комунальної власності не можуть бути вилучені у територіальної громади і передані іншим суб’єктам права власності без згоди безпосередньо територіальної громади (ст.21 закону, ст.60 п. 1,2 закону України про місцеве самоврядування).
Sascha
22/11/14
Як Новосад гарно захищає Джаніну, а чого ? Бо на території Черепів стоять її кіоски. Яке піклування про бідних дітей.
Доренко І.
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.