
̳ 21-08-11 . |
: Today_and_all_counter |

Наша районна газета "Вільним шляхом" здобула перше місце у конкурсі "Любіть Україну"
Клімчук роздав нагороди волинським журналістам.У Волинській облдержадміністрації нагородили переможців першого етапу журналістського конкурсу «Любіть Україну» – журналістам вручили грошові премії, дипломи та квіти.
Переможців конкурсу 20 серпня вітав голова ОДА Борис Клімчук. Перш ніж розпочати нагородження, волинський губернатор привітав медійників з 20-ю річницею Дня Незалежності України та запевнив, що високо цінує працю журналістів.
«Дякую вам за роботу. Я розумію її складність… Я сприймаю вас, як рівних. А часом, як вищих навіть», – висловився він.
Він також запевнив, що на результати конкурсу жодним чином не впливав.
«Клянусь вам, тільки коли підписував папери, то дізнався імена домінантів. Мене там немає», – запевнив голова ОДА.
Так, першу премію конкурсу у номінації «Обласні газети» отримали редакції обласної незалежної суспільно-політичної газети «Волинь-нова» та громадсько-політичного тижневика «Волинська газета».
Клімчук нагородив їх дипломами та грошовими преміями. Другу премію присуджено редакції газети «Віче-інформ». Заохочувальні грошові премії вручили газетам «Відомості. UA» та «Сім’я і дім».
У номінації «Телерадіоорганізації» переможцем визнано редакції аналітичних і публіцистичних програм ТВО телебачення і Волинського радіо ВОДТРК.
У номінації «Міські, міськрайонні, районні видання» першу премію присудили луцькій районній газеті «Слава праці» та ківерцівській районній газеті «Вільним шляхом».
Переможцями другої премії визнали редакцію ковельської міськрайонної газети «Вісті Ковельщини». Третя премія дісталась редакціям іваничівської районної газети «Колос», любешівської районної газети «Нове життя» та маневицької районної газети «Нова доба».
Заохочувальними преміями у цій номінації нагородили редакції нововолинської міської газети «Наше місто», рожищенської районної газети «Наш край»та камінь-каширської районної громадсько-політичної газети «Полісся».
Довідково:
Журналістський конкурс «Любіть Україну» заснований головним управлінням з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Волинської облдержадміністрації з метою посилення ролі засобів масової інформації в державотворчих процесах, консолідації громадян на розбудову незалежної української держави та узагальнення кращого досвіду патріотичного виховання.
+ кілька коментарів читачів - для загального розвитку :)
Viktor van de Cler
Молоді журналісти є і я щиро вірю, що вони не будуть при першій нагоді бігти до влади по грамоту... ані до цієї влади ані до наступної. Якщо хочете журналіст завжди повинен бути до влади в опозиції - тоді він не буде закривати очі на те, що якийсь там голова ОДА не за цільовим призначенням використовує 5 га землі... Більше того вони будуть досліджувати звідкіля у нього та земля... Тоді журналісти будуть піднімати питання чому голова ОДА і його заступники їздять на лексусах, а область є дотаційною?! Зрештою, чи бачили ви щоб президент США або прем*єр-міністр Британії нагороджував грошовими преміями журналістів... Хай живе свобода слова..
Журналіст (не молодий), оптиміст
Може тигриця годувати своїм молоком козу чи антилопу? Абсурд, скажете ви. І це так. В світі ніде немає такого, щоб журналіст брав подарунки з рук влади. І немає такого стовпотворіння типу "день журналіста", де чиновники за кулісами сцени Палацу культури стоять в чергу до нагородження писак - від прокурора і голови ОДА до начальника митниці і начальника міліції. Очевидно тому, що в світі також немає державної преси. Яким чином журналіст "Президентського вісника", чи "Урядового курєра", чи "Голосу України" може бути в опозиції до влади? Чи, скажімо, "районки" в Локачах чи Старій Вижві, де тираж ледве сягає 1000-1500 примірників? Такі газети справді живуть за рахунок "крихт з барського столу". А владі вигідно тримати таку "пресу" на ланцюжку в себе під столом, як в "Дамі з собачкой" Чехова. А щодо молодих журналістів, то я вірю в них - вони є і будуть, а нова генерація, як я бачу, може трохи гірше написати, ніж якийсь "зубр", зате не стане догоджати владі. Вони обовязково відбудуться, якщо будуть працювати над собою. А працювати їх примусить саме життя, ринок, умови праці - журналістика міцно входить в ринок і якщо в спину відчувається дихання міцнішого, то слабачку не залишиться що робити. Слабенькі йдуть так званими прес-секретарями до багатого бізнесу і роблять вигляд, що вони щось пишуть. В Луцьк у багато таких прикладів.
Свобода слова - це демократія, і навпаки. Не буде свободи слова, залишаться порожні слова про демократію. Я вірю в вас, молоді журналісти!!!!!! За вами майбутнє!!!!!
Джерело –
«Волинські новини»
- 2016 : , , , , , , , , , , ,
- 2015 : , , , , , , , , , , ,
- 2014 : , , , , , , , , , , ,
- 2013 : , , , , , , , , , , ,
- 2012 : , , , , , , , , , , ,
- 2011 : , , , , , , , , , , ,
! , . .