Місцеві новини • 08-07-14 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Сформуємо нову дієву та справжню Громадську раду! Долучайся до процесу та контролюй, щоб потім не нарікати
Про чинну Громадську раду при РДА - кажуть "про мертвих, або добре, або нічого", тому добре, що хоч на папері була :), а точніше :(.Поіменно перелік тих, хто туди був записаний (обраний-делегований?) - див. на фото.
Приймаються пропозиції нових достойних кандидатур.
Володимир Дужич
8.07.14р.
Пакет документів, оголошення (з ОФСАЙТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ) - нижче:
"Установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації
До уваги інститутів громадянського суспільства!
ПОВІДОМЛЕННЯ
7 серпня 2014 року о 15 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори за участю представників інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
Громадська рада при Ківерцівській районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворена на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
ПОРЯДОК
проведення установчих зборів
1. Про організацію роботи, обрання головуючого, секретаря та лічильної комісії установчих зборів.
2. Про кількісний та персональний склад громадської ради при районній державній адміністрації.
ПОРЯДОК
подання заяв для участі в установчих зборах
Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачене його установчими документами), про делегування представника для участі в установчих зборах та кандидата на членство в громадській раді, посвідчене печаткою (у разі наявності).
2. Біографічна довідка представника інституту громадянського суспільства – кандидата на членство в громадській раді.
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.
4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Додатки, визначені пунктами 2,4, надаються також в електронній формі.
Заяви приймаються щоденно, крім суботи та неділі, з 8 до 17 год. (обідня перерва з 13 до 14 год.) за адресою м. Ківерці, Незалежності, 20, каб. 23. E-mail:
vpol@kivadm.gov.ua
Прийом та реєстрація документів проводиться очно або поштою, у т.ч. електронною.
Зразки необхідних документів знаходяться за вищевказаною адресою та розміщені на офіційному веб-сайті Ківерцівської райдержадміністрації у рубриці “Громадська рада” (http://www.koveladm.gov.ua/show/page-145/).
Останній день прийому заяв – 30 липня 2014 року.
Відповідальна особа: Козярчук Людмила Богданівна
Довідки за тел. 2-15-72.
Ініціативна робоча група з підготовки та проведення установчих зборів
ВІДОМОСТІ про склад ініціативної робочої групи
Представники районної державної адміністрації:
1. Сопросюк Анатолій Матвійович – голова Ківерцівської райдержадміністрації
2. Козярчук Людмила Богданівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Представники громадської ради при районній державній адміністрації:
3. Михальчук Любов Іллівна – голова громадської ради при Ківерцівській районній державній адміністрації, голова Ківерцівського районного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта”,
4. Гордіюк В’ячеслав Феофанович – голова Ківерцівської районної організації ветеранів Афганістану,
5. Новосад Любов Василівна – голова Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України,
6. Вілінець Петро Калістратович – голова Ківерцівського районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів,
7. Маслош Микола Іванович – голова районного відділення Волинського обласного ветеранського громадсько-культурного товариства “Холмщина”.
ПАМ’ЯТКА
інститутам громадянського суспільства
щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при районній державній адміністрації
Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:
1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.
2. До інститутів громадянського суспільства, що можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – ГР) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші не підприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.
3. Звертаємо Вашу увагу, що абзац 2-й заяви, а саме: “Також просимо включити (прізвище, ініціали уповноваженого представника) до списку для голосування щодо участі у складі громадської ради” – не є обов’язковим і зазначається в заяві лише у випадку, якщо Ваш ІГС готовий брати участь в роботі ГР (має достатній досвід громадської роботи, власні напрацювання, які готовий запропонувати). Тому, уважно зважте та співвіднесіть свої бажання, можливості і сили.
4. Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, а отже є обов’язковим.
5. Крім обов’язкових документів (див. п. 1-4 орієнтовного зразка заяви) просимо Вас надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника в електронному вигляді (диск CD) обсягом на 1 арк. формату А4, розмір шрифту – Times New Roman, 14 пт. (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата – за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті райдержадміністрації у рубриці “Громадська рада” (розділи “Діяльність” – “Кандидати до складу громадської ради при райдержадміністрації”).
У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером 2 15 72.
Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!
Ініціативна робоча група
з підготовки та проведення установчих зборів
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
районної державної адміністрації
4 лютого 2011 року № 36
ПОЛОЖЕННЯ
про громадську раду при районній державній адміністрації
1. Громадська рада при районній державній адміністрації (далі – громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
2. У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням про громадську раду.
Положення про громадську раду погоджується з районною державною адміністрацією та схвалюється на її засіданні.
3. Основними завданнями громадської ради є:
створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
здійснення громадського контролю за діяльністю районної державної адміністрації;
сприяння врахуванню районною державною адміністрацією громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
4. Громадська рада відповідно до покладених на неї завдань:
1) готує та подає районній державній адміністрації пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, а також щодо проведення консультацій, не передбачених таким планом;
2) готує та подає районній державній адміністрації пропозиції щодо організації консультацій з громадськістю;
3) подає районній державній адміністрації обов’язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, удосконалення роботи районної державної адміністрації;
4) проводить відповідно до законодавства громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів;
5) здійснює громадський контроль за врахуванням районною державною адміністрацією пропозицій та зауважень громадськості, а також до триманням нею нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції;
6) збирає, узагальнює та подає районній державній адміністрації інформацію про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення;
7) організовує публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку району;
8) готує та оприлюднює щорічний звіт про свою діяльність.
5. Громадська рада має право:
1) утворювати постійні та тимчасові робочі органи (правління, секретаріат, комітети, комісії, експертні групи тощо);
2) залучати до роботи ради працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
3) організовувати і проводити семінари, конференції, засідання за круглим столом та інші заходи;
4) отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради;
5) отримувати від районної державної адміністрації проекти нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю.
6. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).
7. Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради – два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
8. Для формування складу громадської ради районна державна адміністрація утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства.
Якщо при районній державній адміністрації вже утворена громадська рада, то не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень вона утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради.
До складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої громадської ради, та районної державної адміністрації.
Не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів районна державна адміністрація в обов’язковому порядку оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що орган повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності громадської ради, що діяла при районній державній адміністрації до проведення установчих зборів, якщо така була утворена.
Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради районна державна адміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
9. Районна державна адміністрація затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.
10. Членство в громадській раді припиняється на підставі рішення громадської ради у разі:
систематичної відсутності члена громадської ради на її засіданнях без поважних причин (більше ніж два рази);
повідомлення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про відкликання свого представника та припинення його членства в громадській раді;
скасування державної реєстрації інституту громадянського суспільства, представника якого обрано до складу громадської ради;
неможливості члена громадської ради брати участь у роботі громадської ради за станом здоров’я, визнання у судовому порядку члена громадської ради недієздатним або обмежено дієздатним;
подання членом громадської ради відповідної заяви.
11. Громадську раду очолює голова, який обирається з числа членів ради на її першому засіданні шляхом рейтингового голосування.
Голова громадської ради має заступника, який обирається з числа членів ради шляхом рейтингового голосування.
Головою громадської ради не може бути обрано посадову або службову особу органу державної влади.
Повноваження голови громадської ради можуть бути припинені за рішенням громадської ради у разі припинення його членства у раді, а також виникнення підстав, передбачених Положенням про громадську раду.
12. Голова громадської ради:
організовує діяльність громадської ради;
скликає та організовує підготовку та проведення її засідань;
підписує документи від імені громадської ради;
представляє громадську раду у відносинах з місцевими органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації;
може брати участь у засіданнях колегії районної державної адміністрації .
13. Функції секретаря громадської ради може виконувати працівник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації, який не є членом громадської ради.
14. Основною формою роботи громадської ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на квартал. Позачергові засідання громадської ради можуть скликатися за ініціативою однієї третини загального складу її членів.
Засідання громадської ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як половина її членів.
Засідання громадської ради проводяться відкрито.
У засіданнях громадської ради бере участь з правом дорадчого голосу уповноважений представник районної державної адміністрації.
За запрошенням голови громадської ради у її засіданнях можуть брати участь інші особи.
15. Рішення громадської ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.
Рішення громадської ради мають рекомендаційний характер і є обов’язковими для розгляду органом.
Рішення районної державної адміністрації, прийняте за результатами розгляду пропозицій громадської ради, не пізніше ніж у десятиденний строк після його прийняття в обов’язковому порядку доводиться до відома членів громадської ради та громадськості шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в інший прийнятний спосіб. Інформація про прийняте рішення має містити відомості про врахування пропозицій громадської ради або причини їх відхилення.
16. Громадська рада інформує районну державну адміністрацію та громадськість про свою роботу шляхом розміщення в обов’язковому порядку в спеціально створеній рубриці “Громадська рада” на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та оприлюднення в інший прийнятний спосіб матеріалів про установчі документи, план роботи, керівний склад, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про її роботу.
17. Забезпечення секретаріату громадської ради приміщенням, засобами зв’язку, створення умов для роботи ради та проведення її засідань здійснює районна державна адміністрація.
18. Громадська рада має бланк із своїм найменуванням. "
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
9/07/14
Хто був у складі минулої гром ради зараз не повинен входити у склад нової гром ради, тому що вони підтримували ЯНУКОВИЧА.Потрібна нова молода кров з новими ідеями.Виходячи з того як Сопросюк мляво працює,то йому потрібно сильний підштовхувач,яким може бути гром рада,але все буде залежати від її складу.
катерина
15/07/14
Якщо люди працювали при владі Януковича це не означає, що вони погані! В нас в районі були хороші керівники, на своєму місці а ви з ними як вчинили? А тепер сидите на їхніх місцях (і що виїхати по району бензину немає???),і неможете толком нізащо домовитися, поставити на місце кого треба, будівництво садочка завершити! Що вам матері солдатів казали,з якими ви зустрічалися,згадайте!
Чесно кажучи, згадайте скільки було зроблено в районі за останніх два роки.
Житель району
20/07/14
Жителю району
Які це в нас були хороші керівники в районі при Януковичі - Колісник,Марчук, Бацмай.
Які результати їх роботи?
Відсутність доріг , розвал виробництва та сільського господарства, по грабунок держави Януковичем , Майдан, російська окупація Криму та війна на Донбасі .
Ось це результат їхньої роботи.
Чи може це все нова влада наробила.
Провокатор ти xxxx xxxx.
Ігор Космина
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.