Місцеві новини • 04-07-14 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ! Місцеві правоохоронці застерігають ківерчан та розкривають схеми зловмисників й радять як чинити, щоб не бути ошуканими
НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ!На теренах Волинської області промишляють шахраї, які вигадують безліч способів заволодіти грошима громадян. Правоохоронці звертаються до жителів із проханням бути обачними та при будь-яких підозрілих ситуаціях, не гаючи часу, звертатися у міліцію.
ПЕРШИЙ СПОСІБ ОБМАНУ, яким користуються шахраї: Пізньої ночі до вас можуть зателефонувати і представитися кимось із рідних. Розповісти, що знаходяться у міліції і їм потрібні кошти для «врегулювання» питання: якщо гроші негайно не будуть передані, то затриманому загрожуватиме кримінальна відповідальність.
ЯК ДІЯТИ? Не йдіть на компроміс із шахраєм. Негайно покладіть слухавку і зателефонуйте до тієї людини, про яку йде мова. Якщо ваш родич не відповідатиме подзвоніть у чергову частину органів внутрішніх справ і дізнайтеся, чи справді людина, яка вас цікавить, знаходиться у міліції; якщо ні – повідомте черговому про причину вашого дзвінка. Не вчиняйте приймайте ніяких дій щодо передачі коштів незнайомим особам для врегулювання питання.
ДРУГИЙ СПОСІБ ОБМАНУ: Часто шахраї намагаються заволодіти грошима людей із використанням всесвітньої мережі Інтернет. Розміщують оголошення на різноманітних веб-сайтах про продаж речей і товарів. При цьому вимагають від покупця здійснити передоплату на певний рахунок, який після отримання необхідної суми відразу блокують.
ТРЕТІЙ СПОСІБ ОБМАНУ: Абонентові телефонують невідомі особи, представляються операторами мобільних мереж або представниками різних підприємств у тому числі й банківських установ. Вони запевняють, що власник мобільного телефону виграв автомобіль, квартиру або чималу суму грошей, але для оформлення чи перевезення транспорту потрібні гроші. Людина, яка радіє своєму виграшу, не замислюючись, чи це правда, пересилає гроші, навіть кількатисячні суми, на рахунок, який не відповідає представленим особам.
ЯК ДІЯТИ? При будь-яких обставинах не розголошуйте незнайомим та стороннім особам ваші особисті дані: прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані, реквізити власних рахунків та іншу приватну інформацію. Якщо ви зрозуміли, що стали жертвою зловмисників, негайно телефонуйте у міліцію та на номер 3700 (Гаряча лінія ПриватБанку) та повідомте операторові реквізити свого рахунку і рахунку на який ви перерахували кошти. Обидва рахунки будуть миттєво заблоковані, що дасть змогу вийти на слід зловмисників, які хотіли вас ошукати, та повернути гроші.
Запам’ятайте: ваше зволікання зменшує шанси правоохоронців оперативно вистежити шахраїв.
Ківерцівський РВ УМВС України у Волинській області, м. Кверці, вул. Залізнична, 52, тел. 102
Юлія Локотько
4/07/14р.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
Ще нема
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.