Місцеві новини • 27-09-10 р. |
Перегляди: Today_and_all_counter |
Чи можуть ківерчани обходитися без "секонд хендів"?
У середу, 22 вересня, відбулась акція протесту студентів та підприємців у Рівному проти намірів нинішньої влади закрити "секонд хенди". Був на цій акції і один підприємець-ківерчанин. На жаль, один, з усіх хто у Ківерцях торгує "секондом". Інші, певно, вже підшукали собі іншу роботу :)Приємно, що громада потрохи починає відстоювати своє право на краще життя, і не лише "язиками на кухні", а активним спротивом на майданах.
На жаль, це відбувається ще досить кволо, але як у народі кажуть, поки "півень у спину не клюне" українець не підніметься. Сподіваюсь, що надалі люди реагуватимуть активніше і дієвіше, бо "той півень може й заклювати" (як вже бачимо на прикладі місцевого ДОКу, ЦРМу, мехзаводу та ін).
Щодо питання про "секонд хенди"
Певно, майже кожна ківерцівська сімґя купує речі на "гумці", і сам не виняток.
Не проти купувати речі вітчизняного виробництва, але, звісно, якісні і за прийнятною ціною.
Загалом, є два питання. Перше – що робити цим людям, що торгують? Друге – чи зможуть люди не витрачати більше коштів на одяг після таких нововведень?
Відповідей у мене немає. Може у вас є?
Володимир Дужич
27.09.2010 р.
"Україна не зацікавлена в існуванні речових ринків і в мільйонах підприємців, які перепродують чужий товар.
В ексклюзивному інтервґю каналу "1+1" премґєр-міністр Микола Азаров чітко дав зрозуміти: новий податковий кодекс націлений залишити на базарах лише тих, хто реалізує власну продукцію. Торговці -човники, на думку премґєра, - пережиток минулого і країні більше не потрібні.
Азаров розповів, що проблемою є китайська та турецька продукція, яка знаходиться на внутрішньому ринку.
Премґєр-міністр заявив, що "держава готова надати кредити і звільнити від сплати податків аби у країні було створено свою легку промисловість, своє виготовлення товарів легкого вживання".
З сайту ТСН.ua
Перш ніж руйнувати старий дім, варто збудувати новий. Спочатку дайте такі кредити і створіть такі умови для розвитку вітчизняного виробництва, щоб ніякий "секонд" не витримав конкуренції. Тоді українці самі перестануть ходити на "гуманітарку".
Але переконуюсь, що солодкі обіцянки влади, щодо підтримки власного виробника так і залишаються обіцянками. І чомусь в Україні стало так, що легше знищити конкурента, ніж зробити товар кращий ніж у нього.
Архів новин |
- 2017 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень
- 2016 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2015 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2014 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2013 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2012 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2011 рік: січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
- 2010 рік: серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень
Коментарі
Увага! Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях. За зміст коментаря відповідає його автор.
-
- ВКонтакте
-
29/09/10
Інколи бувають і хороші речі на гуманітарці,але ціни на неї дуже і дуже високі.У четвер буваю на ринку,ті що привозять ту ж гуманітарку "деруть" з людей чималі гроші.А отоварюються не десь далеко а у благодійних фондах Волині.Хтось жертвує бідним людям а тут перепродують.Де правда ? Я проти такої торгівлі.Якщо закриють то добре зроблять.Нечесно те що нам віддають даремно його ще продавати.
Ківерчанка
1/10/10
Багато людей плутають "ринок ношених речей" з "гуманітарною допомогою" як наприклад Ківерчанка.
Нажаль нашим людям поки без нього не обійтися і це не лише одяг, а й речі побутового вжитку , а ті хто наживається на бідності людей продаючи гуманітарну допомогу - з такими звісно потрібно боротись, але це вже інше питання...
Лєна
КОМЕНТУВАТИ
Маєте що додати, заперечити чи прокоментувати? Пишіть за допомогою форми під цим абзацом. Переконливо просимо ознайомитись з Правилами розміщення коментарів.