
̳ 17-12-14 . |
: Today_and_all_counter |

Депутати пересварились з місцевою райспоживспілкою?! На ринку робочій групі з міських депутатів відмовились "по-доброму" надати документи (+ відео)
Коротко:1. Депутати таки підняли процент сплати за землю міського ринку по вул. 17 Вересня райспоживспілці з 3% до 7% і додатково залучили до бюджету громади міста орієнтовно 80 тисяч. (Жирний "+" депутатам).
2. Адміністрація ринку + райспоживспілка домовились з підприємцями, котрі торгують на ринку про підняття їм орендної плати за землю з 28,50 грн до 30 грн. Останні погодились на запропоноване підвищення.
3. Але... історія триває... Можливо, депутати "нутром чують", що там є ще з чого вділити місту? Можливо, й справді захищають інтереси підприємців-торговців на ринку? Можливо, їх збурив активний спротив-пручання опонентів? А можливо, є й інші невідомі загалу особисті причини? Поживемо-побачимо. Попри все, маємо продовження...
4. Зазначу, що приємно бачити депутатів в справжній роботі, "в полі", так би мовити (на жаль, не часто вони цим радували громаду).
5. На відео нижче - трохи занадто емоцій і мало цивілізованої конкретної предметної розмови, але вчитися ніколи не пізно.
Й варто постійно пам"ятати, що депутат повинен демонструвати належний рівень вихованості, мудрості й виваженості у будь-якій ситуації.
6. Щодо райспоживспілки та адміністрації ринку то, звісно, певної прозорості у даному випадку не завадить (в першу чергу у відносинах з підприємцями ринку і вже тоді з депутатами та, особливо, з ГРОМАДОЮ МІСТА). Це дозволить зняти напругу у конфліктній ситуації (до слова, вже давненько чекаємо на аргументовану відповідь-позицію райспоживспілки та адміністрації ринку).
7. Наразі ж шкода, що немає довіри між сторонами. І це провина як одних так і інших. Має бути взаємодія заради покращення добробуту й розвитку громади.
Володимир Дужич
17.12.14р.
І чому окремі підприємці позакривались, чого чи кого бояться? Скільки можна виживати-викручуватись, може нарешті варто УСІМ РАЗОМ встати й відстояти свої права й нормальні умови для праці?! Це ж ви заробляєте на зарплатню тих, хто ніби вас "контролює", ви їх утримуєте, то чи не час поставити все "з голови на ноги"?!
- 2016 : , , , , , , , , , , ,
- 2015 : , , , , , , , , , , ,
- 2014 : , , , , , , , , , , ,
- 2013 : , , , , , , , , , , ,
- 2012 : , , , , , , , , , , ,
- 2011 : , , , , , , , , , , ,
! , . .
17/12/14
1) Якою датою закінчується договір оренди землі, на якій знаходиться міський ринок?
2) Той, кому згідно Конституції України належить ця земля, має законне (абсолютне) право на прийняття рішень про укладання договорів щодо оренди рухомого і нерухомого майна Територіальної громади.
Згідно зі ст. 327 Цивільного Кодексу України, у комунальній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить територіальній громаді.
Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.
Після прийняття Конституції України згідно з 142 статтею усе рухоме та нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, земля, природні ресурси мали бути передані територіальним громадам. Територіальній громаді села належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров’я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об’єкти, що є у власності територіальної громади, а також об’єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.
Sascha